Новини

PDFДрукe-mail

Завершився чемпіонат Європи з пляжного гандболу

15.07.2013

Жіноча збірна України посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу, що завершився у Данії. Наші дівчата блискуче відіграли попередній та основний раунд, вигравши шість матчів із семи, і до плей-офф вийшли в якості одного з головних фаворитів.

Детальніше...

Пляжний гандбол. ЧЄ-2013. День третій: збірні України продовжують перемагати

11 липня у Рандерсі (Данія) на Чемпіонаті Європи з пляжного гандболу пройшли заключні матчі попереднього етапу.

Перед останнім туром попереднього етапу чоловіча та жіноча збірні України гарантували собі місце у вісімці команд, що пройшли далі. Тому поразка українських дівчат у поєдинку з Угорщиною (1:2) вплинула тільки на підсумкове розташування "синьо-жовтих" у своїй групі – 2 місце.

ЧЄ з пляжного гандболу: українці вийшли з групи

10.07.2013

Жіноча та чоловіча збірні України з пляжного гандболу достроково пробилися до головного раунду чемпіонату Європи з пляжного гандболу, що триває у Рандерсі (Данія).

Вдалий старт українських збірних на Чемпіонаті Європи

09.07.2013

Сьогодні, 9 липня, у місті Рандерс (Данія) розпочався Чемпіонат Європи з пляжного гандболу, у якому беруть участь 26 команд (13 чоловічих і 13 жіночих), серед яких і збірні України.

Перший ігровий день пройшов вдало для українських команд. Жіноча збірна обіграла по булітах бронзових призерок Чемпіонату світу – збірну Норвегії 2-1, а також перемогла 2-0 у діючого Чемпіона Європи – збірної Хорватії. Чоловіча збірна обіграла Туреччину і Сербію з результатом 2-0.

Україна готова здобувати медалі

03.07.2013

52-річний Валентин Вакула, новий головний тренер жіночої національної збірної України з пляжного гандболу, і Майя Карбунар, попередній тренер збірної, яка стала асистентом, налаштовані повернути минулу славу назад.

Коли жіноча національна збірна України перемогла на перших міжнародних змаганнях з пляжного гандболу, Чемпіонаті Європи 2000, який проходив в Італії, а також на Всесвітніх іграх 2001, які проходили у Японії, Вакула був асистентом головного тренера Андрія Портного, а Карбунар була одним із найяскравіших гравців тієї золотої команди.

Українці готові довести свій високий рівень

02.07.2013

Після найбільшого успіху в історії українського пляжного гандболу, срібних медалей на Чемпіонаті світу, який проходив у липні 2012 року в Омані, національна збірна України сподівається наблизитись на крок ближче до передових позицій на континенті.

Олег Сич, 50-річний головний тренер чоловічої національної збірної України, висунув кандидатури 12 гравців для підготовки до Чемпіонату Європи з пляжного гандболу, який відбудеться у місті Рандерс (Данія) з 9-го по 14-те липня цього року.