YouTube

Спонсори&Партнери

 Atlanta Logo

IHF 220Px

fgu

logo2

APVS Logo

SKU Logo

 PressCom Logo

PDFДрукe-mail

Українці готові довести свій високий рівень

02.07.2013

Після найбільшого успіху в історії українського пляжного гандболу, срібних медалей на Чемпіонаті світу, який проходив у липні 2012 року в Омані, національна збірна України сподівається наблизитись на крок ближче до передових позицій на континенті. 

Олег Сич, 50-річний головний тренер чоловічої національної збірної України, висунув кандидатури 12 гравців для підготовки до Чемпіонату Європи з пляжного гандболу, який відбудеться у місті Рандерс (Данія) з 9-го по 14-те липня цього року.


«2-го липня ми збираємось для другого етапу підготовки у місті Южне і через три-чотири дні я визначу десятьох гравців, які ввійдуть в основний склад збірної».

«Перш за все нам треба просунутись вперед у нашій групі, а вже потім боротися за нагороди. Я ставлюсь з повагою до всіх наших суперників, проте основними нашими конкурентами на першому етапі змагань вважаю Хорватію та Угорщину», – зазначив Сич.

Юрій Маньковський, капітан української збірної, глибоко переконаний, що від кожної команди можна очікувати сюрпризу.

«Пляжний гандбол досить специфічна гра. Воротар відіграє величезну роль, також все залежить від фортуни, тому мене не здивує жоден результат змагань. У нашій групі немає аутсайдерів».

«Після нашого яскравого виступу в Омані, ми розуміємо, що наші опоненти будуть по особливому налаштовуватися на матчі проти нас».

«У нашій команді чудова атмосфера, це також додає нам переваг; єдина проблема – це відстань між Україною і Данією у майже 3000 км, яку нам треба буде подолати автобусом».

«Незважаючи на це, ми досі віримо, що зможемо виконати наше першочергове завдання – кваліфікуватися на Чемпіонат світу 2014, який пройде у Марокко», - сказав 32-річний Маньковський.   

У групі А на Чемпіонаті Європи з пляжного гандболу 2013 Україна змагатиметься з Туреччиною та Сербією (9 липня), Угорщиною та Швецією (10 липня) і Хорватією (11 липня). Це буде боротьба за перше місце у групі і вихід у наступний раунд.

Попередній склад чоловічої збірної України на Чемпіонат Європи з пляжного гандболу 2013:

Ігор Чуприна, Володимир Ракитін, Олександр Полторацький, Дмитро Гунько, Захар Денисов, Юрій Маньковський, Артем Козакевич, Євгеній Буйненко, Леонід Михайлютенко (всі з ГК «Портовик»), Віктор Шкробанець (Туреччина), В’ячеслав Садовий (ГК «Вінланд», Словакія) та Віктор Ладико (ГК «Бешикташ», Туреччина).


Інформація про Чемпіонат Європи

Чемпіонат Європи з пляжного гандболу 2013 відбудеться у місті Рандерс (Данія) з 9-го по 14-те липня 2013 року.

Вхід на спортивний майданчик для глядачів – безкоштовний.

Обидва чемпіони Європи як серед чоловічих, так і серед жіночих команд, які відстоюватимуть свій титул цього рокуз Хорватії.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті змагань - http://www.dhf.dk/Aktiviteter/ebhc2013, також ви можете стати фаном сторінки ЄГФ по пляжному гандболу у мережі Facebook - https://www.facebook.com/europeanbeachhandball

ТЕКСТ: Ігор Грачов / кореспондент

Фото: Jozo Cabraja / ЄГФ

/