YouTube

Спонсори&Партнери

 Atlanta Logo

IHF 220Px

fgu

logo2

APVS Logo

SKU Logo

 PressCom Logo

Діяльність і структура

Діяльність Асоціації пляжного гандболу України

У Міжнародній гандбольній федерації (IHF – International Handball Federation) розвитком пляжного гандболу опікується комісія з організації та проведення змагань. В Європейській гандбольній федерації (EHF – European Handball Federation) є спеціальний комітет з пляжного гандболу, під патронатом якого проходять континентальні змагання – ті самі чемпіонати Європи як серед дорослих, так і серед молоді. В Україні за розвиток пляжного гандболу відповідає Асоціація пляжного гандболу України (АПГУ).  АПГУ бере на себе вирішення усіх організаційних питань під час проведення змагань та інших заходів, наприклад, тренерських і суддівських семінарів або підготовчих зборів для національних команд.

12 грудня 2006 року – засновано Асоціацію пляжного гандболу України на установчій конференції з пляжного гандболу в Києві, на яку прибули делегати з 14 областей.

Президентом АПГУ було обрано Сергія Санченка, першим віце-президентом  став Степан Мельничук,  віце-президентами – Петро Хлицов, Ігор Гілета та Володимир Ревун, генеральним секретарем – Валентин Вакула.

Мета Асоціації пляжного гандболу України – розвивати масовість занять пляжним гандболом, здобувати найвищі результати на міжнародних змаганнях.

Президент АПГУ Сергій Санченко окреслив основні аспекти, чому саме має розвиватися ця ігрова дисципліна:

S Sanchenko 1

 

 

            

«Перший і, гадаю, фундаментальний, пляжний гандбол – окремий вид спорту, з якого проходять змагання найвищого рівня – чемпіонати світу та Європи, а також який має потенціал увійти до олімпійської програми. По-друге,  це  –  спосіб  популяризації  класичного  гандболу,  особливо  тепер, коли людей важко «затягнути» на спортивні заходи, а влітку, в місцях активного відпочинку, глядачів, як правило, не бракує. По-третє: пляжний гандбол за умови професійної організації та навантаження під час навчально-тренувальних зборів може і повинен розглядатися як елемент  техніко-тактичної і фізичної підготовки спортсменів. І, нарешті, четвертий аспект: пляжний гандбол – як різновид активного відпочинку та оздоровлення населення».

У різних змаганнях під егідою Асоціації пляжного гандболу України щороку бере участь близько тисячі спортсменів.


Структура керівних органів Асоціації пляжного гандболу України


Structure UKR

* Правління:

  • С. Санченко – Президент
  • С. Мельничук – Перший Віце-президент
  • П. Хлицов – Віце-президент
  • І. Гілета – Віце-президент
  • В. Вакула – Генеральний секретар
  • М. Поляк – Член Правління
  • Є. Баженков – Член Правління
  • В. Левчук – Член Правління 
/